fbpx

Alergie Intolerancie

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • C 1000 Plus MEGADÁVKY VITAMÍNU C

  1 tableta denne 100 tabliet Megadávky vitamínu C  

  Ak si kúpite 3 kusy C 1000 Plus 1 získate ako darček

  Akcia trvá do 22.10.2023

  C 1000 Plus podporuje ochrannú aktivitu nášho imunitného systému za pomoci mega dávok vitamínu C s predĺženým vstrebávaním a organických šípok, ktoré zvyšujú jeho účinky počas kritického obdobia, keď to naše telo najviac potrebuje. Okrem toho prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu, podporuje udržiavanie zdravých ciev, kostí, chrupaviek, zubov, ďasien a pokožky.

  30.50 Kúpiť 100 tabliet
 • LEVANDUĽA doTerra OLEJ UKĽUDNENIA

  levandula doterra esenciálne oleje
  Levanduľa má upokojujúce, relaxačné a regeneračné vlastnosti. Zmierňuje stres a napätie, zlepšuje spánok. Levanduľa doTerra olej regeneruje a ukľudňuje pokožku po uštipnutí hmyzom, podráždení, popálení či opaľovaní. Upokojuje všetko, od podráždenej pokožky až po rozbúrené emócie. Esenciálny olej Levanduľa Doterra sa nazýva aj Olej komunikácie, pretože zlepšuje komunikáciu a sebavyjadrenie. Na emocionálnej úrovni upokojuje hnev, negatívne emócie a rozpúšťa strachy.
  34.80 Kúpiť 15 ml
 • LEVANDUĽA doTerra ukľudňujúci olej

  doterra esenciálne oleje levandula lavender
  doTerra Lavender Touch kombinuje levanduľový esenciálny olej s frakcionovaným kokosovým olejom v praktickom kabelkovom balení s pohodlným roll-on aplikátorom. Roll-on aplikátor („gulička“) zaistí správne dávkovanie bez zbytočných strát. dōTERRA Lavender Touch aplikujte na spánky, zadnú časť krku, zápästia, chodidlá, dlane a iné pulzné body na upokojenie a „uzemnenie“. Nepokojnému dieťaťu aplikujte pred spaním na chodidlá.
  23.00 Kúpiť 10 ml
 • LEVANDUĽOVÝ OLEJ NA UKĽUDNENIE doTerra

  Levandula esenciálny olej doterra
  Levanduľa má upokojujúce a relaxačné vlastnosti. Potláča úzkosť, pôsobí proti nespavosti, upokojuje a regeneruje pokožku pri podráždení, uštipnutí hmyzom či popálení.
  15.40 Kúpiť 5 ml
 • Mega Zinc ORGANICKÝ ZINOK

  zinok
  Organický zinok Zinok je stopový prvok, ktorý sa podieľa takmer na všetkých metabolických procesoch a je prítomný v každej bunke v našom tele. Prispieva k zdravej činnosti nášho imunitného systému, k zdraviu vlasov, pokožky a nechtov, udržiava normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu, normálnu mentálnu činnosť a vďaka svojim antioxidačným účinkom inhibuje škodlivé oxidačné procesy. 1 tableta denne 100 tabliet
  17.20 Kúpiť 100 tabliet
 • PODPORA IMUNITY S MAČACÍM PAZÚRIKOM – ImmunAid

  3x1 kapsula denne 180 kapsúl Podpora imunity s mačacím pazúrikom ImmunAid je účinný komplex rastlín a minerálov, v ktorej sme zmiešali silu mačacieho pazúrika, používaného už tisícročia, so zinkom. Mačací pazúrik zvyšuje produkciu buniek imunitného systému, a tak zvyšuje odolnosť nášho tela proti patogénom. Účinkom mačacieho pazúrika pomáha aj organicky viazaný zinok, ktorý podporuje normálnu činnosť imunitného systému. Obidve účinné látky majú aj antioxidačné vlastnosti, takže môžu poskytnúť ochranu nielen proti vonkajším útokom, ale tiež proti tým, ktoré prichádzajú zvnútra tela.
  61.80 Kúpiť 180 kapsul
 • Polinesian Noni – ŠŤAVA NONI

  2 polievkové lyžice (30 ml) denne 946 ml Šťava noni Morinda citrifolia (ktorá sa v polynézskych jazykoch nazýva noni) je zvláštne exotické ovocie, ktoré obsahuje niekoľko životne dôležitých látok. Polinesian Noni a Organic Noni sú komplexné prípravky navrhnuté na podporu zdravia, bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Podporujú zdravú činnosť buniek a ich normálne delenie; okrem toho znižujú zápalové procesy v tele. Prispievajú k detoxikačnej funkcii pečene a majú aj antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové účinky. Plody Organic Noni pochádzajú z kontrolovanej ekologickej farmy a sú ochutené malinami z organickej farmy. Kým pôvod Polinesian Noni je v neskazenej prírode, zdrojom plodov v Organic Noni sú farmy s biocertifikátom.
  73.00 Kúpiť 946 ml
 • Strong Bones 100 capsules – PRÍPRAVOK S VÁPNIKOM A HORČÍKOM

  4 - 6 kapsúl denne 100 kapsúl Prípravok s vápnikom a horčíkom
  Naše telo nie je schopné vytvárať si vápnik a horčík, ale tieto minerály sú nevyhnutné pre zachovanie zdravej štruktúry kostí a zubov a na zabezpečenie normálnej činnosti svalov. Kapsuly Strong Bones tieto dva minerály obsahujú v najvhodnejšom pomere 2:1, a tak prispievajú k nášmu zdraviu.
  21.10 Kúpiť 100 Kapsúl
 • TEKUTÝ ALKALIZUJÚCI PRÍPRAVOK – Liquid Chlorophyll

  1 čajová lyžička denne 473 ml Tekutý alkalizujúci prípravok

  Chlorofyl, ktorý rastlinám prepožičiava ich zelenú farbu, je extrémne účinnou zásaditou látkou, pomocou ktorej si môžete zachovať alebo obnoviť acidobázickú rovnováhu svojho tela. Okrem toho je tiež skvelým detoxikačným prostriedkom a má aj mierne diuretické účinky, takže je nevyhnutnou súčasťou očistnej terapie.

  53.10 Kúpiť 473 ml
 • VITAMÍN D3 KVAPKY- D-drops

  3 kvapky denne v nápoji 30 ml Vitamín D3 kvapky Nedostatok vitamínu D postihuje podľa odhadov až 70% populácie. Dávkovanie prípravku je ľahké, môže sa podávať zamiešaný do pokrmu alebo nápoja. Forma tekutiny zabezpečuje zásoby vitamínu D pre celú rodinu. Dlhodobý nedostatok vitamínu D stupňuje riziko týchto ťažkostí: slabé kosti, časté zlomeniny, časté infekcie, infekcie dýchacích ciest, sezónne depresie, svalová slabosť.
  30.60 Kúpiť 30 ml

Nastavenie súkromia