fbpx

Bolesti svalov kĺbov zubov

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

 • AromaTouch doTerra olej relaxácie

  aromatouch esenciálne doterra oleje
  AromaTouch je originálna zmes esenciálnych olejov. • pôsobí upokojujúco a relaxačne • pomáha znižovať napätie • z ukľudňujúcej masáže vie vytvoriť aromatickú skúsenosť V zmesi AromaTouch sa nachádzajú esenciálne oleje z cyprusu, mäty piepornej, majoránu, bazalky, grapefruitu a levandule. Spolu tak vytvárajú dokonalú zmes, ktorá zlepší vlastnosti rôznych masážnych techník.
  41.00 Kúpiť 15 ml
 • DEEP BLUE doTerra olej a Zmes na úľavu

  deep blue doterra olej proti bolesti
  Poskytuje úľavu nielen od fyzickej, ale aj psychickej bolesti. Mimoriadne účinná zmes Deep Blue obsahuje vzácne oleje, ktoré pomáhajú pri bolesti svalov, chrbta, bolesti kĺbov či šliach. Obsahuje bylinky so silnými protizápalovými účinkami, ktoré účinne pôsobia pri zápale svalov, kostí či kĺbov a takmer okamžite dokážu ukľudniť boľavé miesto.  
  51.00 Kúpiť 5 ml
 • DEEP BLUE doTerra Touch v roll-on proti bolesti

  Deep_blue_touch_rollon
  Poskytuje úľavu nielen od fyzickej, ale aj psychickej bolesti. Mimoriadne účinná zmes Deep Blue Touch obsahuje vzácne oleje, ktoré pomáhajú pri bolesti svalov, chrbta, bolesti kĺbov či šliach. Obsahuje bylinky so silnými protizápalovými účinkami, ktoré účinne pôsobia pri zápale svalov, kostí či kĺbov a takmer okamžite dokážu ukľudniť boľavé miesto.
  65.00 Kúpiť 10 ml
 • DOPLNOK S KURKUMOU- Curcuma Pro

  1 tableta denne 60 tabliet doplnok s kurkumou
  Hlavnou zložkou prípravku Curcuma Pro je kurkuma známa svojimi protizápalovými účinkami, ktoré sme pre dosiahnutie lepšej biologickej dostupnosti doplnili extraktom z čierneho korenia (Piper nigrum) BioPerine® a kurkumínom v unikátnej formule MicroActive®. Výrobok prispieva k udržaniu pružnosti kĺbov a k ich normálnej funkcii.
  41.10 Kúpiť 60 tabliet
 • Joint ProteX FORTE – KOMPLEXNÁ OCHRANA KĽBOV

  1 tableta denne 90 tabliet Komplexná ochrana kľbov Tablety Joint ProteX FORTE poskytujú extra podporu pri regenerácii chrupaviek a produkcii synoviálnej (mazotvornej) tekutiny v kĺboch. Aj keď je vaša diéta správna, konzumujete primálo účinných látok, ktoré by mohli pomôcť chrániť zdravie vašich kĺbov. Tablety poskytujú vysoké dávky glukozamínu a chondroitínu, ktoré sú známe tým, že posilňujú kĺby a rovnako ako kyselina hyalurónová a MSM podporujú produkciu synoviálnej tekutiny. Protizápalové rastliny (napr. kurkuma a túžobník brestový) spoločne zabezpečujú, aby vaše kĺby dostali správnu podporu aj v prípade extrémneho vypätia.
  63.70 Kúpiť 90 tabliet
 • MÄTOVÝ OLEJ DOTERRA NA UVOĽNENIE

  mäta peppermint doterra esenciálny olej éterický migréna
  Mäta osviežuje telo a myseľ, povzbudzuje a stimuluje činnosť mozgu. Pomáha na problémy s dýchaním, zníženie teploty, bolesť hlavy, bolesť zubov či únavu. Má silné antibakteriálne, protiplesňové, analgetické, protizápalové a protikŕčové vlastnosti. Mätový olej uvoľňuje stres, napätie, odbúrava úzkosť a strach, schladzuje emócie. Dodáva energiu, zlepšuje výkonnosť, pamäť a koncentráciu a pomáha na problémy ako chronická únava a nespavosť.
  22.00 Kúpiť 10 ml
 • MEGADÁVKY KOMPLEXNÉHO KOLAGÉNOVÉHO NÁPOJA V PRÁŠKU – #glamUp

  Zmiešajte 1 dávku (17 g) s 250 ml vody a denne ju užívajte! 500 g Megadávky komplexného kolagénového nápoja v prášku Obsahuje vysokú dávku hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je doplnený kyselinou hyalurónovou a ďalšími prírodnými antioxidantmi. Jeho účinné látky môžu znižovať hĺbku vrások, zlepšiť hydratáciu a pružnosť pokožky, zmierniť zápal kože a chrániť bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov (napr. z UV žiarenia). Tento chutný komplexný nápoj v prášku s príchuťou citrusov neobsahuje konzervačné látky, farbivá, cukor, lepok, sóju ani GMO. Jeho kolagén pochádza zo zdravého dobytka "bez BSE".
  89.80 Kúpiť 500 g
 • ON GUARD doTerra kapsule na imunitu

  Esenciálne doTerra oleje On Guard kapsuly
  Zľava!
  doTerra On Guard+ kapsule - vynikajúci spôsob ako si posilniť a udržať zdravé fungovanie imunity počas výrazných sezónnych ohrození alebo na ochranu pred faktormi, ktoré môžu oslabiť imunitný systém.
  39.00 35.00 Kúpiť 60 ks
 • ORGANICKÁ ŠŤAVA NONI – Organic Noni

  2 polievkové lyžice (30 ml) denne 946 ml Organická šťava noni
  Morinda citrifolia (ktorá sa v polynézskych jazykoch nazýva noni) je zvláštne exotické ovocie, ktoré obsahuje niekoľko životne dôležitých látok. Polinesian Noni a Organic Noni sú komplexné prípravky navrhnuté na podporu zdravia, bohaté na vitamíny, aminokyseliny a  minerály. Podporujú zdravú činnosť buniek a ich normálne delenie; okrem toho znižujú zápalové procesy v tele. Prispievajú k detoxikačnej funkcii pečene a majú aj antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové účinky. Plody Organic Noni pochádzajú z kontrolovanej ekologickej farmy a sú ochutené malinami z organickej farmy. Kým pôvod Polinesian Noni je v neskazenej prírode, zdrojom plodov v Organic Noni sú farmy s biocertifikátom.
  79.70 Kúpiť 946 ml
 • PAST TENSE doTerra uvoľnenie napätia a bolesti

  PastTense doTerra bolesti hlavy migrena
  PastTense je originálna zmes esenciálnych olejov. Relaxačná zmes. • Navodzuje uzemňujúce a vyvážené emócie • Podporuje pocity uvoľnenia • Na praktické použitie v guľôčkovej fľaši
  29.00 Kúpiť 10 ml
 • Shark Aid. Žraločia chrupavka

  2 tablety trikrát denne pred jedlom 90 tabliet Žraločia chrupavka Shark Aid je doplnok výživy, ktorý účinne podporuje zdravú činnosť kĺbov. Je bohatý na zlúčeniny patriace medzi tie, ktoré obsahuje aj ľudská chrupavka, ako je chondroitínsulfát, ktorý je okrem iného známy aj vďaka svojim protizápalovým účinkom.
  50.40 Kúpiť

Nastavenie súkromia