fbpx
Naturhome.sk – Prírodná kozmetika a doTerra esenciálne oleje

Prevencia

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • On Guard doTerra antibakteriálne mydlo

  on guard do terra antibakteriálne mydlo na ruky imunita prevencia
  doTerra On Guard antibakteriálne mydlo čistí a zjemňuje ruky a zároveň poskytuje osviežujúcu arómu esenciálnych olejov, od ktorých budú vaše ruky voňať sviežo čisto ako citrusy. Zdravá alternatíva agresívnych mydiel, ktoré môžu vysušovať a dráždiť citlivú pokožku.
  27.00 Kúpiť 473 ml
 • ON GUARD doTerra guličky na imunitu

  on guard doterra esenciálny olej imunita prevencia
  Praktické gélové guličky s obsahom jednej kvapky esenciálneho oleja On Guard. Účinná prevencia proti prechladnutiu najmä v zimnom a chrípkovom období, podporuje celkovú imunitu, obľúbený aj u detí (od 6 r.).
  22.00 Kúpiť 125 ks
 • ON GUARD doTerra olej na imunitu OnGuard

  on guard doterra esenciálny olej imunita prevencia
  Olej na podporu imunity. Pomáha pri: chrípka, nádcha, prechladnutie, bolesť hrdla. Má silné antivírusové a antibakteriálne účinky. Pôsobí ako prírodné antibiotikum. Jedna z najpredávanejších zmesí esenciálnych olejov doTerra ON GUARD výborne pomáha na posilnenie a ochranu imunity. Jej povzbudzujúca, korenistá aróma príjemne prevonia a vydezinfikuje celý priestor a zbaví ho patogénov. Účinne bojuje proti baktériám a vírusom a funguje ako prirodzená ochrana na fyzickej aj na emocionálnej úrovni. Nazýva sa preto aj zmes ochrany On Guard.
  52.00 Kúpiť 15 ml
 • ON GUARD doTerra roll-on na imunitu

  on guard doterra imunita chripka doterra
  Výborne podporuje imunitu, pomáha pri chrípke a prechladnutí. Vhodný na difúzovanie do priestoru. Rozvonia celú miestnosť a zároveň lieči a chráni vašu imunitu.
  34.00 Kúpiť 10 ml
 • PURIFY doTerra čistiaca zmes

  Purify doterra esenciáln& éterický olej na čistenie
  Zmes Purify dokáže rýchlo prekryť nepríjemné pachy a je účinným čistiacim prostriedkom v domácnosti. Je kombináciou citrusových a borovicových esenciálnych olejov, ktoré zanechávajú vzdušnú, sviežu vôňu na povrchoch a vo vzduchu.
  32.00 Kúpiť 15 ml
 • Super CoQ10 Plus

  3x1 kapsula denne 120 kapsúl Komplex Q10 Super CoQ10 Plus vhodným spôsobom zabezpečuje našu dennú potrebu CoQ10. Túto látku sme ešte doplnili o dobre známe spolupôsobiace antioxidačné trio: betakarotén, vitamín E a selén. S týmito látkami môžeme zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, zvýšiť hladinu energie, posilniť srdce a imunitný systém a prispieť tak k zachovaniu svojho zdravia.
  57.90 Kúpiť 120 kapsu
 • Super Soya Lecithin 250 softgels – SÓJOVÝ LECITÍN

  1 - 2 mäkké kapsuly denne 250 mäkkých kapsúl Sójový lecitín
  Sójový lecitín pomáha zachovať zdravú hladinu krvných tukov a zdravý krvný obeh, a tiež chráni pečeň a podporuje jej činnosť. Lecitín zohráva významnú úlohu pri podpore mentálnej sviežosti, koncentrácie, pri procesoch učenia a tiež v boji proti poklesu mentálnych schopností. Považuje sa aj za lipotropnú látku (ktorá pomáha rozkladať tuky). Na dosiahnutie trojnásobného účinku sa odporúča Triple-Potency Lecithin.
  68.50 Kúpiť 250 kapsul