fbpx

Výživové doplnky

Zobrazených 1–16 z 114 výsledkov

 • ALKALIZUJÚCI PRÍPRAVOK- Green Care

  4 - 8 tabliet denne 240 tabliet Alkalizujúci prípravok Lucerna siata, ktorá je základnou látkou Green Care, je vďaka svojmu vysokému obsahu chlorofylu skvelá na detoxikáciu a alkalizáciu. Je to skutočná zásobáreň živín: obsahuje niekoľko vitamínov (C, D, E, K, B), betakarotén, minerály (vápnik, železo, draslík, fosfor) a esenciálne aminokyseliny, ktoré všetky podporujú zdravé fyziologické procesy v organizme.
  29.10 Kúpiť 240 tabliet
 • ANTIOXIDANT S GINKGOM – qProtect

  1 - 3 tablety denne 90 tabliet Antioxidant s ginkgom qProtect je prípravok na báze ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) na každodennú ochranu našich buniek. Ginkgo pomáha správnemu krvnému obehu, podporuje normálne funkcie mozgu, pomáha koncentrácii a zachovaniu pamäti. To všetko sme doplnili o štyri dôležité antioxidanty - vitamín C, betakarotén, vitamín E a selén, ktoré môžu byť zvlášť užitočné pokiaľ sa užívajú spoločne, pretože to zaručuje správne zásobovanie buniek kyslíkom a živinami.
  21.90 Kúpiť 90 tabliet
 • Baktérie šiestich rôznych kmeňov – AC-Zymes PLUS

  1 kapsula denne 60 kapsúl

  AC-Zymes PLUS obsahuje baktérie šiestich rôznych kmeňov so 6 miliardami baktérií. Prispieva k zdravej činnosti tráviaceho systému, pocitu pohody v gastrointestinálnom trakte, k udržovaniu vyváženej črevnej flóry a normálnej funkcii čriev. Účinne tiež podporuje správnu činnosť nášho imunitného systému.

  47.70 Kúpiť 60 kapsúl
 • C 1000 Plus MEGADÁVKY VITAMÍNU C

  1 tableta denne 100 tabliet Megadávky vitamínu C  

  Ak si kúpite 3 kusy C 1000 Plus 1 získate ako darček

  Akcia trvá do 22.10.2023

  C 1000 Plus podporuje ochrannú aktivitu nášho imunitného systému za pomoci mega dávok vitamínu C s predĺženým vstrebávaním a organických šípok, ktoré zvyšujú jeho účinky počas kritického obdobia, keď to naše telo najviac potrebuje. Okrem toho prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu, podporuje udržiavanie zdravých ciev, kostí, chrupaviek, zubov, ďasien a pokožky.

  30.50 Kúpiť 100 tabliet
 • C 300 Plus KOMPLEX VITAMÍNU C

  1 tableta denne 120 tabliet Komplex vitamínu C Tablety C 300 obsahujú okrem šípok a komplexu bioflavonoidov aj vysoké dávky vitamínu C s predĺženým vstrebávaním. Ponúkajú dlhodobé antioxidačné účinky, zdravšiu pokožku, cievy, kĺby a silnejší imunitný systém. Je to tá najlepšia voľba na každý deň v roku.
  25.90 Kúpiť
 • C Plus KOMPLEX VITAMÍNU C

  1 tableta denne 100 tabliet Komplex vitamínu C C Plus je prípravok s vitamínom C, ktorý poskytuje každodennú ochranu proti útoku voľných radikálov a prispieva k správnej činnosti imunitného systému. Vitamín C a bioflavonoidy, ktoré s ním synergicky spolupracujú, posilňujú vnútornú štruktúru kapilár a môžu tiež stimulovať obeh. Vitamín C pomáha tiež zachovávať zdravie pokožky, ďasien, kostí a chrupaviek.
  13.20 Kúpiť 100 Tabliet
 • CESNAKOVÝ PRÍPRAVOK -Garlic Max

  1-3 kapsule denne 100 gélových kapsúl Cesnakový prípravok
  Antibakteriálne a protiplesňové účinky rovnako ako ochranný účinok na kardiovaskulárny systém dodávajú cesnaku zlúčeniny obsahujúce síru. Tieto zlúčeniny dávajú cesnaku tiež  jeho charakteristickú vôňu. Táto rastlina obsahuje viac než 200 rôznych biologicky aktívnych látok - vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov. V našom prípravku je cesnak doplnený petržlenom, ktorý je známy svojimi diuretickými účinkami.
  23.80 Kúpiť 100 gélových kapsúl
 • Chromium Max 500 – REGULUJE CHUŤ DO JEDLA

  1 kapsula denne 100 kapsúl Reguluje chuť do jedla Chróm je esenciálny mikroelement, čo znamená, že ľudské telo si ho nie je schopné vyrobiť a môžeme ho získať iba z vonkajších zdrojov. Chróm sa podieľa na normálnom metabolizme polysacharidov, bielkovín a tukov a prispieva aj k udržaniu normálnej hladiny cukrov v krvi. Vďaka tomu môže pomáhať v prevencii vzniku „túžby“ po sladkostiach, ktorá je spôsobená náhlym kolísaním hladiny cukru v krvi, a tak prispieva k účinnosti redukčnej diéty. Ale nie všetky formy chrómu sa vstrebávajú zodpovedajúcim spôsobom. Výborne sa vstrebávajú a telom sú využité najmä jeho zlúčeniny s organickou väzbou, ako je napr. pikolinát chrómu.
  25.90 Kúpiť 100 kapsúl
 • COPAIBA (Copaiva) Doterra olej ZDRAVIA

  COPAIBA-Doterra-esencialny-olej_olej-zdravia_imunita_olej-na-ukludnenie-nervov_vnutorna-rovnovaha_-300x300
  Copaiba Doterra upokojuje nervový systém, zmierňuje úzkosť a napätie. Podporuje celkovú imunitu,  kardiovaskulárny, tráviaci, nervový aj dýchací systém. Má silné antioxidačné účinky.
  54.30 Kúpiť
 • DARČEKOVÁ SADA 10 olejov Doterra Family Kit (Essentials kit)

  Doterra-FAMILY-Essentials-Kit-Doterra-sada-rodinnych-olejov-lekar-Tip-na-darcek-Darcek-Darcekove-balenie-olejov
  Obsahuje desať jedinečných éterických olejov a zmesí éterických olejov, ktoré sú starostlivo zostavené tak, aby poskytovali cielené účinky na zdravie.
  180.00 Kúpiť
 • DETOXIKAČNÁ JUKA -Pure Yucca

  2 - 3 kapsuly trikrát denne s väčším množstvom vody 100 kapsúl Detoxikačná juka Saponíny, prírodné zlúčeniny v juke podobné steroidom, majú diuretické, protizápalové, protikŕčové a antioxidačné účinky. Extrakt z tejto rastliny obsahuje niekoľko enzýmov, chlorofyl, antioxidanty a ďalšie účinné látky. Pure Yucca môže podporiť detoxikáciu tráviaceho systému tak, že zrýchli metabolizmus, a tým urýchli aj vylučovanie škodlivých látok.  
  27.80 Kúpiť 100 kapsúl
 • DETOXIKAČNÉ NÁPLASTE – Detox Patch

  Priložiť na chodidlo pomocou lepiacej fólie a nechať najmenej 8 hodín pôsobiť. Najpohodlnejšie je použitie počas noci. 12 náplastí Detoxikačné náplaste Naše telo musí každodenne čeliť nespočetnému množstvu toxínov: toxické látky sa môžu hromadiť ako dôsledok dopadov znečistenia prostredia, chemikálií, liekov či určitých spotrebných produktov. Detox Patch využíva starostlivo vybrané zložky, teplo emitované turmalínom a orientálnou reflexológiou, a tak pomáha s využitím prírodných metód počas odpočinku odstraňovať jedovaté látky.
  47.70 Kúpiť 12 náplastí
 • DOPLNOK S KURKUMOU- Curcuma Pro

  1 tableta denne 60 tabliet doplnok s kurkumou
  Hlavnou zložkou prípravku Curcuma Pro je kurkuma známa svojimi protizápalovými účinkami, ktoré sme pre dosiahnutie lepšej biologickej dostupnosti doplnili extraktom z čierneho korenia (Piper nigrum) BioPerine® a kurkumínom v unikátnej formule MicroActive®. Výrobok prispieva k udržaniu pružnosti kĺbov a k ich normálnej funkcii.
  41.10 Kúpiť 60 tabliet
 • EKOLOGICKÝ čistiaci produkt pre domácnosť- CaliGreen Natural Household Cleaner

  500 ml Ekologický produkt pre čistotu domácnosti CaliGreen Natural Household Cleaner je koncentrát určený pre riešenie problémov s čistením, s ktorými sa vo svojej domácnosti môžete stretávať. So silou alkoholu, kyseliny mliečnej, kyseliny citrónovej a sódy čistí ekologicky šetrným spôsobom. Možno ho použiť na čistenie vodotesných povrchov, ako sú pracovné dosky, kuchynský nábytok, plastové povrchy a podlahy. Členovia rady CaliGreen eco cleaning poskytujú pohodlné riešenia pre celú rodinu. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného a minerálneho pôvodu a, kdekoľvek kde je to  možné, sú ekologicky certifikované. Vďaka zložkám, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, je ich používanie bezpečné a, ako preukázali dermatologické testy, nedráždia pokožku. Členovia produktovej  rady: CaliGreen Natural Bathroom Cleaner (500 ml) CaliGreen Natural Household Cleaner (500 ml) CaliGreen Natural Glass Cleaner (500 ml) CaliGreen WC gél (750 ml)  
  100% vegetable & mineral origin , 100% biologicky odbúrateľný, bez umelých prísad, bez fosfátov, bez dioxínu, žiadne petrochemické látky, bez chlóru, recyklovateľný obal, dermatologicky testované, bez krutosti10× eco-guaranteed, bez optických bielidiel, neobsahuje GMO
  7.00 Kúpiť 500 ml
 • EKOLOGICKÝ PRODUKT na sklenené povrchy – CaliGreen Natural Glass Cleaner

  500 ml Ekologický produkt pre čistotu domácnosti CaliGreen Natural Glass Cleaner má dlhodobý antistatický účinok na sklenené povrchy a plastový nábytok, čo pomáha zamedziť odtlačkom prstov, prachu a ďalším nečistotám, ktoré sa na ne lepia. Vďaka obsahu alkoholu zanecháva povrchy lesklé a bez šmúh. Členovia rady CaliGreen eco cleaning poskytujú pohodlné riešenia pre celú rodinu. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného a minerálneho pôvodu a, kdekoľvek kde je to  možné, sú ekologicky certifikované. Vďaka zložkám, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, je ich používanie bezpečné a, ako preukázali dermatologické testy, nedráždia pokožku. Členovia produktovej  rady: CaliGreen Natural Bathroom Cleaner (500 ml) CaliGreen Natural Household Cleaner (500 ml) CaliGreen Natural Glass Cleaner (500 ml) CaliGreen WC gél (750 ml)  
  100% vegetable & mineral origin , 100% biologicky odbúrateľný, bez umelých prísad, bez fosfátov, bez dioxínu, žiadne petrochemické látky, bez chlóru, recyklovateľný obal, dermatologicky testované, bez krutosti10× eco-guaranteed, bez optických bielidiel, neobsahuje GMO
  8.60 Kúpiť 500 ml
 • EKOLOGICKÝ PRODUKT PRE ČISTOTU DOMÁCNOSTI- CaliGreen Natural Bathroom Cleaner

  500 ml Ekologický produkt pre čistotu domácnosti Organický prípravok CaliGreen Natural Bathroom Cleaner, sa skladá z alkoholu, kyseliny mliečnej a kyseliny citrónovej. Rozpúšťa usadeniny mydla, mastnoty a nečistôt, ktoré sa vyskytujú v kúpeľni. Odstraňuje vodný kameň a škvrny. Vďaka dezinfekčnému účinku zabíja baktérie a zabezpečuje hygienickú sviežosť. Členovia rady CaliGreen eco cleaning poskytujú pohodlné riešenia pre celú rodinu. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného a minerálneho pôvodu a, kdekoľvek kde je to  možné, sú ekologicky certifikované. Vďaka zložkám, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, je ich používanie bezpečné a, ako preukázali dermatologické testy, nedráždia pokožku. Členovia produktovej  rady: CaliGreen Natural Bathroom Cleaner (500 ml) CaliGreen Natural Household Cleaner (500 ml) CaliGreen Natural Glass Cleaner (500 ml) CaliGreen WC gél (750 ml)  
  100% vegetable & mineral origin , 100% biologicky odbúrateľný, bez umelých prísad, bez fosfátov, bez dioxínu, žiadne petrochemické látky, bez chlóru, recyklovateľný obal, dermatologicky testované, bez krutosti10× eco-guaranteed, bez optických bielidiel, neobsahuje GMO
  8.90 Kúpiť 500 ml

Nastavenie súkromia