IMUNITA

Imunitný systém zabezpečuje prirodzenú ochranu nášho tela pred ochorením. Keď máte oslabenú imunitu, vaše telo nedokáže bojovať proti vírusom, baktériám, parazitom a nádorovým bunkám. Slabá imunita je začiatkom každej choroby, preto sa o ňu treba starať preventívne.

TOP PRÍRODNÝ OLEJ DOTERRA NA PODPORU IMUNITY

Voňavá zmes 100% prírodných olejov Doterra On Guard obsahuje byliny, ktoré podporujú imunitu a ochraňujú organizmus najmä v období sezónnych vírusových ochorení. Odporúčame užívať preventívne, ale aj pri príznakoch nádchy, chrípky či prechladnutia.

Olej On Guard môžete difúzovať alebo natierať. On Guard guličky sú vhodné na prevenciu, On Guard kapsule pri prvých príznakoch ochorenia. On Guard cukríky majte stále po ruke ako prvú pomoc pri pocitoch slabosti alebo bolesti hrdla. A deti chráňte On Guard antibakteriálnym sprejom.

ESENCIÁLNE OLEJE NA PODPORU IMUNITY

Viaceré bylinky majú schopnosť podporovať imunitný systém. Patrí medzi nich Citrón, ktorý má antibakteriálne a dezinfekčné účinky, Oregano zabíja vírusy, baktérie a parazity, Kadidlo podporuje celkovú imunitu a regeneráciu buniek alebo Tymián má silné antibakteriálne, protiplesňové, protinádorové a regeneračné účinky a Čajovník podporuje imunitu, ochraňuje a očisťuje organizmus.

STRES, PSYCHIKA A OSLABENÁ IMUNITA

Imunitu znižuje aj stres, vyčerpanosť, negatívne emócie a psychická nerovnováha. Bylinky účinkujú aj na emocionálnej úrovni. Vdychovanie esenciálnych olejov pôsobí na nervovú sústavu a dokáže meniť náladu, psychický a emocionálny stav človeka.

Citrusy (Pomaranč, Mandarinka, Grapefruit..) dokážu zlepšiť a pozdvihnúť náladu, Citrus Bliss a Balance znižujú stres, Serenity upokojuje a eliminuje negatívne emócie a Mäta dodá energiu a optimizmus. Oleje odporúčame užívať preventívne každý deň.

IMUNITA, PITNÝ REŽIM, DEHYDRATÁCIA PRÍZNAKY

Aj pitný režim je dôležitý pre náš imunitný systém. Dehydratácia oslabuje imunitu. Dospelý človek by mal vypiť denne cca  2 – 2,5 litra tekutín. Nie je ale dôležité iba množstvo, ale aj kvalita tekutín, ktoré pijete.

Ideálne je piť kvalitnú čistú vodu so správnou molekulárnou štruktúrou, ktorá optimálne hydratuje a regeneruje bunky. Takúto vodu získate naliatím vody do Inteligentnej fľaše. Tá vodu vďaka špeciálnej technológii harmonizuje a revitalizuje do podoby ideálnej pre váš organizmus.