fbpx

Starostlivosť o zuby

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Guľôčky SuperMint™ doTERRA

  Osviežujú dych, podporujú trávenie a dodávajú energiu. Svieža mentolová chuť a liečivé účinky mäty povzbudzujú telo aj myseľ a stimulujú činnosť mozgu. Mätové guličky Doterra obsahujú ¼ kvapky esenciálneho mätového oleja v 1 guličke. Môžete si tak užiť mätu a jej liečivé účinky v praktickej verzii. Mätový olej dodáva energiu, zlepšuje výkonnosť, pamäť a koncentráciu. Navyše schladzuje emócie a uvoľňuje stres a napätie.
  24.00 Kúpiť 125 ks
 • KLINČEK doTerra olej antioxidačný

  doterra esenciálne oleje klinček clove
  Esenciálny olej Klinček s jeho energetickou vôňou sa používa sa v zubných prípravkoch, cukríkoch a žuvačkách pre svoju chuť a schopnosť čistiť ústa. Má antioxidačné účinky.
  26.00 Kúpiť 15 ml
 • OrganiCare zubná kefka zelená

  Vnútorné sú potiahnuté striebrom a preto majú antibakteriálne účinky. Vonkajšie štetiny na rastlinnej báze, ktoré sú vyrobené z ricínového oleja, sú rozložiteľné. Jemné štetiny našej ZUBNEJ KEFKY ORGANICARE sú šetrné k zubnej sklovine a ďasnám. Môžete sa spoľahnúť na to, že dôkladne a účinne vyčistia vaše zuby vrátane medzizubných priestorov. Vonkajšie štetiny na rastlinnej báze, ktoré sú vyrobené z ricínového oleja, sú rozložiteľné. Vnútorné sú potiahnuté striebrom a preto majú antibakteriálne účinky. Rukoväť je vyrobená z recyklovateľného bioplastu (z drevenej štiepky, teda v podstate z celulózy) a môžeme počítať s tým, že aj ona sa rozloží. Táto zubná kefka je certifikovaná ako biologicky rozložiteľná. Je teda tiež udržateľná a neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Naše zubné kefky OrganiCare majú (vonkajšie) štetiny v štyroch rôznych farbách: žltej, zelenej, modrej a ružovej.
  7.70 Kúpiť 1 ks
 • OrganiCare zubná kefka žltá

  zubna kefka antibakterialna
  Vnútorné štetiny sú potiahnuté striebrom a preto majú antibakteriálne účinky. Jemné štetiny našej ZUBNEJ KEFKY ORGANICARE sú šetrné k zubnej sklovine a ďasnám. Môžete sa spoľahnúť na to, že dôkladne a účinne vyčistia vaše zuby vrátane medzizubných priestorov. Vonkajšie štetiny na rastlinnej báze, ktoré sú vyrobené z ricínového oleja, sú rozložiteľné. Rukoväť je vyrobená z recyklovateľného bioplastu (z drevenej štiepky, teda v podstate z celulózy) a môžeme počítať s tým, že aj ona sa rozloží. Táto zubná kefka je certifikovaná ako biologicky rozložiteľná. Je teda tiež udržateľná a neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Naše zubné kefky OrganiCare majú (vonkajšie) štetiny v štyroch rôznych farbách: žltej, zelenej, modrej a ružovej.
  7.70 Kúpiť 1ks
 • Prírodná zubná pasta doTerra bez fluoridu

  ZUBNA PASTA_Doterra On Guard (1)
  Prírodná bieliaca zubná pasta bez fluoridu Jemné čistenie zubov s pridanými účinkami zmesi esenciálnych olejov terapeutickej kvality On Guard. ON GUARD doTerra olej je originálna zmes esenciálnych olejov. Zmes na podporu imunity. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu. Vytvorená na podporu zdravej imunitnej funkcie. Podporuje prirodzenú antioxidačnú ochranu tela.
  13.80 Kúpiť 125 g
 • ZUBNÁ PASTA S OBSAHOM BYLÍN A CITRÓNOVOU PRÍCHUŤOU

  ZUBNÁ PASTA S OBSAHOM BYLÍN A CITRÓNOVOU PRÍCHUŤOU.
  Organicare Fresh Lemon Herbal Toothpaste je zubná pasta obsahujúca byliny s príchuťou citrónu, ktorá má osviežujúce a protizápalové účinky a  upokojuje zapálené ďasná. Vďaka pravidelnému používaniu vám extrakt z islandského lišajníka a citrát zinku pomôžu predchádzať tvorbe povlaku a zubného kameňa. Pre lepší účinok odporúčame použiť zubnú pastu niekoľkokrát denne. Nechajte ju v ústach chvíľu pôsobiť a následne vypláchnite.   vhodné pre vegánov bez krutosti s biocertifikátom udržateľný zdroj na bylinkovej báze bez fluoridu bez mentolu bez parabénov bez obsahu niklu bez SLS so šalviou s islandským lišajníkom
  12.60 Kúpiť 75 ml

Nastavenie súkromia