fbpx

Starostlivosť o vlasy

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • ČAJOVNÍK doTerra olej na KOŽNÉ PROBLÉMY

  doterra esenciálne oleje cajovnik melaleuca
  Na hojenie rán a kožné problémy sa čajovník sa používa už celé stáročia. Čistí, regeneruje a omladzuje pokožku. Pôsobí blahodárne na pleť, vlasy aj nechty. Má silné čistiace a dezinfekčné vlastnosti a sviežu bylinkovú vôňu rozkvitnutej lúky. Na emočnej úrovni chráni pred negatívnou energiou iných ľudí. Čajovník je najsilnejším antiseptickým olejom. Chráni telo pred škodlivými mikroorganizmami. Likviduje mykózy, plesne a infekcie v organizme, čím výborne podporuje imunitu. Čajovník doterra esenciálny olej ukrýva v sebe koncentrovanú sila čajovníka austrálskeho.
  28.80 Kúpiť 15 ml
 • Mega Zinc ORGANICKÝ ZINOK

  zinok
  Organický zinok Zinok je stopový prvok, ktorý sa podieľa takmer na všetkých metabolických procesoch a je prítomný v každej bunke v našom tele. Prispieva k zdravej činnosti nášho imunitného systému, k zdraviu vlasov, pokožky a nechtov, udržiava normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu, normálnu mentálnu činnosť a vďaka svojim antioxidačným účinkom inhibuje škodlivé oxidačné procesy. 1 tableta denne 100 tabliet
  17.20 Kúpiť 100 tabliet
 • Silk & Shine Shampoo – ŠAMPÓN S ALOE VERA

  Použitie: pri umytí vlasov obvyklým spôsobom, v prípade potreby ho možno použiť aj dvakrát 250 ml Šampón s Aloe vera Silk & Shine je jemný šampón určený na každodenné používanie. Dôkladne čistí, zlepšuje štruktúru vlasov a chráni ich pred nepriaznivými účinkami sušenia. Vďaka svojmu jemnému zloženiu nedráždi oči. Chráni zdravie vlasov i pokožky hlavy. Dodá vašim vlasom lesklý, zdravý vzhľad a objem!
  10.00 Kúpiť 250 ml

Nastavenie súkromia