V súčasnej dobe musia veľké poľnohospodárske podniky používať množstvo chemických hnojív a pesticídov. Jedine tak môžu dosiahnuť také výnosy, ktoré sú potrene pre maximálny zisk. Ale dnes sú potraviny rovnako pozoruhodne tým, čo neobsahujú, ako tým čo obsahujú. Spolu so zvyškovými chemikáliami z nich získavame menej vitamínov, minerálov a ďalších mikoživín. A potom sa tu podvádza. Áno podvádza. Či už ide o reštaurácie, veľkoobchody s potravinami alebo miestny trh, mnoho dodávateľov potravín zvyšuje svoje marže tým, že mäso, ryby a ďalšie produkty nižšej kvality predáva ako produkty vyššej kvality. Nič si nenahovárajte… stáva sa to častejšie, než by ste verili. Potom však niet divu, že sú certifikované organické a farmárske potraviny populárnejšie ako inokedy.

Je asi v poriadku, keď máme občas niečoho nedostatok, ale to sa rozhodne netyká nášho metabolizmu. Keď mame nedostatok živín, koledujeme si o problémy… o zdravotné problémy. Toto je VAŠE telo, VAŠE zdravie, VÁŠ život a ten mate len jeden!  Chystáte sa to všetko zveriť výhradne tomu, čo si kúpite v supermarkete alebo miestnom rýchlom občerstvení?

Doplnky stravy sú skvele na riešenie nedostatku a potencionálneho nedostatku živín, na posilnenie imunitného systému, ochranu pred chorobami, na zlepšenie činnosti organizmu. Je to šikovný spôsob, ako čeliť neúprosnému poklesu kvality priemyselne vyrábaných potravín.

A Calivita berie kvalitu vážne. Väčšina našich produktov sa vyrába v USA, pretože americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) je v oblasti bezpečnosti potravín vnímaný na celom svete ako zlatý štandard.

Výroba prebieha v súlade s cGMP. To je súčasná správna výrobná prax. Tieto normy zaisťujú kvalitu, čistotu a a bezpečných požívateľných produktov. Ale naše prípravky sa nielen že vyrábajú v súlade s cGMP, my ideme ešte ďalej a, kedykoľvek je to možne, používame v najvyššej možnej miere prírodne a organické suroviny. Pre svojich členov rozhodne nechceme menej ako to najlepšie!

Vy chcete byť čo najlepší a poslaním Calivita je umožniť vám to za pomoci tých najkvalitnejších doplnkov výživy, ktoré sa vôbec dajú kúpiť.

Zobrazených 1–30 z 110 výsledkov