Vitajte u nás!

Sme internetový obchod Naturhome.sk, ktorá ponúka overené prírodné produkty blahodárne vplývajúce na zdravie tela i ducha. Veľmi nás teší vzrastajúci záujem ľudí o vlastné zdravie a zdravý životný štýl a veríme, že aj my dokážeme prispieť k tomuto krásnemu trendu návratu k prírode.

Sme tím nadšencov fascinovaných prírodou a jej darmi, ktoré nám poskytuje.
Veríme, že si tu nájdete inšpirujúce informácie a zaujímavé prírodné a bylinné produkty, ktoré Vám i Vašim blízkym môžu napomôcť k ozdraveniu Vášho tela i duše. Prinášame na trh jedinečné a rokmi overené prírodné výrobky, originálne bylinné kvapky a kozmetiku s bylinnými výťažkami na podporu a regeneráciu celého organizmu. Snažíme sa prinášať našim zákazníkom značky a produkty, ktoré na našom trhu neboli zastúpené, ale spĺňajú naše kritériá. Dôraz kladieme na kvalitné zloženie a filozofiu samotného výrobcu.

Nepredávame nič, čo by sme si samy nekúpili a pred uvedením nových výrobkov do predaja ich najprv osobne odskúšame, aby sme poznali ich vlastnosti a mohli ti poradiť s výberom čo najlepšie. Pokojne nám napíšte email, alebo zavolajte.

Prajeme Vám všetko dobré!