Dvaja TOP bojovníci pri nádche a prechladnutí: Uľaví sa vám takmer okamžite!

Už zase cítite, že na vás niečo lezie, nie ste vo svojej koži a neviete sa voľne nadýchnuť? Spoľahnite sa na liečivú silu týchto dvoch zázrakov z prírody.

Určite ste už počuli, že pomáha zázvor, citrón, cibuľa či cesnak. To je pravda a internet je plný babských rád a domácich receptov. My vám teraz prezradíme, čo vám zaberie na 100 percent aj vtedy, keď nemusíte ostrú chuť zázvoru a prenikavý pach cesnaku a cibule.

Top dvojka v boji proti prechladnutiu
1. Eukalyptový olej
Je úžasný voňavý pomocník pri nádche a prechladnutí. Jeho vdychovanie uvoľňuje dýchacie cesty (stačí nakvapkať pár kvapiek do horúcej vody a inhalovať) a uľahčuje vykašliavanie. Čo ste možno netušili, uľaví aj pri bolesti svalov a kĺbov, ktoré často sprevádzajú chrípkové stavy. Stačí boľavé miesto pomasírovať niekoľkými kvapkami. Jeho antibakteriálne účinky si poradia aj so zapáleným hrdlom.
2. Borovicový olej
Rovnako famózny svojou liečivou silou je aj olej z borovice horskej. Dokáže zmierniť zápal, chráni dutiny pred infekciami, odstraňuje hlien a vie si poradiť aj s kožnými problémami ako sú ekzém či lupienka. Je tiež bombou pre imunitu, zatočí s vírusmi aj plesňami. Navyše svojou príjemnou nevtieravou vôňou povzbudzuje myseľ a dodá vám energiu.

Máme pre vás super riešenie: 2 v 1

V našej ponuke máme produkt, v ktorom sa spájajú úžasné vlastnosti oboch týchto prírodných zázrakov. Vďaka Eukalyptovému balzamu sa vám bude počas nepríjemnej nádchy ľahšie dýchať. Éterické oleje vám pomôžu pri prechladnutí aj zápale prínosových dutín a zotavíte sa oveľa rýchlejšie a komfortnejšie.

Eukalyptový balzam