Ako vybrať vianočný darček pre muža
Presuňme sa už ku konkrétnym príkladom, aký darček na Vianoce by mohol potešiť muža. Veľké množstvo mužov sa rado venuje nejakému športu. Ak nemáte konkrétny darček vymyslený, určite zájdite do nejakého športového obchodu a nechajte si poradiť. Predavači vám istotne nájdu celú škálu doplnkov, ktoré vaša polovička ešte nevlastní. Tú môžete aj doplniť vhodnou kozmetikou. Nemusí to byť len sprchová kozmetika, ktorá je možno pod stromčekom častejšia.

Možno by sa váš partner mohol viac potešiť krému na uvoľnenie svalstva alebo bolesti. Skvelý tip je napríklad krém Deep blue – univerzálny pomocník pre športovcov alebo voňavý, relaxačný esenciálny olej, ktorý ho uvoľní (napr. BalanceAroma Touch) alebo zbaví stresu (napr. Serenity alebo Adaptiv). Keď pomiešate esenciálny olej napr. s kokosovým olejom a pomasírujete ním partnerovi chrbticu alebo chodidlá, bude vás milovať celý život 🙂 A keď mu kúpite k esenciálnym olejom aj difuzér, vždy, keď ucíti jeho vôňu, spomenie si na Vás a naštartuje to jeho zmysly…

Ďalším dobrým darčekom je pre mužov určite elektronika. Možno by ho potešil nejaký bluetooth reprák, alebo nabíjací stojan na smartphone. Vyskúšajte si zmapovať ponuku. Na trhu je veľmi veľa príslušenstiev k telefónom. Ak je váš partner vášnivý hráč hier, nevynechajte obľúbenú PC hru, prípadne rozšírenie k tej jeho, ktoré ešte nemá. Nová konzola je síce nákladná, avšak zabaví celú rodinu. Vášnivého čitateľa istotne poteší klasická kniha alebo tých pokrokovejších čítačka kníh, ktorá šetrí miesto a umožňuje mať knihu vždy so sebou.

Ako doplnky k hlavnému darčeku sa veľkej obľube tešia ponožky s Vianočným motívom, predplatné časopisu, dobrý parfum, alebo poukaz ( napríklad na masáž ). Vynikajúcim darčekom je aj zážitková terapia ( let balónom a pod.. ). Nejaký pekný kúsok oblečenia obľúbenej značky, alebo veľkej obľube sa tešia tričká s vtipnými nápismi. Originálne a kvalitné rúško by mohla byť tiež praktická vecička. A čo takto nová taška do práce, prípadne ruksak na notebook?
Tip na vianočný darček pre ženy
Ženy si istotne myslia, že to predsa nemôže byť ťažké. A muži by s nimi pravdepodobne nesúhlasili. Vybrať žene darček môže byť pre nich skutočná veda. Ako aj pri mužoch, treba sa aj pri ženách zamyslieť nad tým, aké má koníčky, čo ju skutočne teší, prípadne čo by sa jej hodilo.

Darčeky do domácnosti niekto neocení, ale skutočná gazdiná sa im môže potešiť. Vyskúšajte nenápadne vysondovať, v akom stave sú vaše domáce spotrebiče a či by vaša žienka nepotrebovala nejakého nového pomocníka v domácnosti. Nielen vášnivá gazdinka, ale asi každá žena, by sa potešila napríklad robotickému vysávaču. Na trhu je už veľa možností a nie pri každom je potrebné siahať hlboko do vrecka.

Ak si žena potrpí na kozmetiku, určite dobrým parfumom nič nepokazíte. S oblečením už to môže byť náročnejšie. Možno to nie je také romantické, ale obchodné reťazce ponúkajú poukážky v rôznej finančnej hodnote. Toto by mohla byť tá správna cesta, ako sa vyhnúť prípadnému sklamaniu.
Voňavý vianočný darček, ktorý poteší každého
Nielen ženy milujú vône. A správna vôňa dotvára aj čarovnú atmosféru domova. Skvelým tipom na darček, ktorý určite ocení nielen každá žena, ale aj muž či rodičia, je kvalitný difuzér. Difuzér krásne rozvonia každý priestor a zároveň čistí, dezinfikuje, zvlhčuje vzduch a zbavuje ho baktérií a vírusov, čo je v tomto období nielen príjemné, ale aj veľmi praktické.

K difuzéru môžete pribaliť voňavý esenciálny olej. Skvelým tipom je darčeková sada olejov alebo si môžete vybrať zo širokej ponuky esenciálnych olejov či už na navodenie správnej vianočnej atmosféry, napr. Holiday Joy alebo Siberian Fir, ktorý vonia ako čerstvo natrhané ihličie, alebo na podporu imunity On Guard, navodenie lepšej nálady Citrus Bliss, upokojenie v stresovom období Adaptive alebo na celkové zharmonizovanie domova Balance.
Vianočné darčeky pre deti
Ešte, že máme „Ježiška“! S výberom darčekov pre deti je asi najmenej roboty. Stačí ich požiadať, aby napísali Ježiškovi zoznam darčekov, ktoré si želajú. A Vy potom urobte sito a vyberte niektoré z nich podľa vašich finančných možností. U tých menších detí, ktorí ešte nepíšu, sa riaďte hračkovými trendami, ktoré práve fičia. Všetky deti chcú to, čo majú ich kamaráti…. Prípadne môžete pribaliť špeciálny detský esenciálny olej z rady pre deti, ktoré pomáhajú deťom v emočnej, mentálnej a fyzickej oblasti.

Nech už sa rozhodnete kúpiť čokoľvek, nezabudnite, že každým darčekom potešíte. Vianočný darček má byť najmä symbolom, že ste na niekoho mysleli, takže na jeho hodnote až tak nezáleží.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov