Zdravie

Originálny Valentínsky darček pre muža

Chcem sa Vám všetkým priznať: Ja milujem Valentína!!! Samozrejme tým nemyslím môjho partnera, ktorý sa volá úplne ináč, ale ten romantický sviatok, ktorý sa oslavuje 14.2. 🙂

Valentín je sviatok zaľúbených. Hľadáte originálny darček pre muža?

Každý rok sa na tento deň veľmi teším. Teším sa na môjho muža, ako príde z práce, daruje mi krásnu kyticu červených ruží, vyzná mi lásku, prekvapí ma malým darčekom a potom ma vezme na romantickú večeru.

Ak mám byť ale úprimná, tak sa veľa krát teším nadarmo, lebo môj muž väčšinou ani len netuší, že je 14.2., že je to sviatok zaľúbených a že po jeho príchode z práce očakávam hore-popísanú situáciu.

Preto po dlhoročných skúsenostiach tento deň pripravujem ja prekvapenie pre môjho muža!

Môj Valentínsky darček

Kúpim krásnu kyticu červených ruží, dám ich do vázy, rozvoniam náš byt romantickou vôňou a po príchode manžela mu vyznám lásku a on ma za to pozve na krásnu romantickú večeru 🙂

Ak aj vy patríte medzi tie ženy, ktorým záleží na partnerskom vzťahu a snažíte sa ho utužovať a zveľaďovať ako ja, mám tu pre vás pár pekných romantických tipov na prežitie nezabudnuteľného večera so svojím milým.

Ak ale žiadneho partnera v tejto chvíli nemáte, nezúfajte: Spravte si radosť sama sebe! Darujte si niečo, čo vás poteší a čo vám spraví radosť. Veď predsa veľmi dobre vieme, že na to, aby sme boli šťastný, musíme v prvom rade milovať sami seba!

P.S. Ak tento mail čítajú aj nejaký páni, tak pevne verím, že som sa vás popisom môjho muža, ktorého nadovšetko milujem, nijako nedotkla. Ale možno práve naopak – aspoň viete, po čom my ženy v tento deň túžime 🙂

Naše tipy na Valentínske darčeky pre rok 2020:

Rozvoňajte si domov nádhernou vôňou. Stačí kvapnúť pár kvapiek Vášho obľúbeného esenciálneho oleja do difuzéra a rozvoniate si celý váš domov osviežujúcou, liečivou vôňou esenciálnych olejov, ktoré pozitívne vplývajú na vaše zdravie, náladu a emócie.

  1. Spravte svojmu milému / milej romantickú masáž, po ktorej vás bude milovať ešte viac. Stačí zmiešať kokosový olej s pár kvapkami esenciálneho oleja, ktorý máte radi a doprajte si relax a oddych.
  2. Darujte svojej milej / svojmu milému oranžovú inteligentnú fľašu, ktorá podporuje vášeň, radosť, nadšenie a zmyselnosť.

 

Prajeme Vám krásneho Valentína a veľa lásky po celý rok.