fbpx
nadcha prechladnutie eukalyptovy balzam

Dvaja TOP bojovníci pri nádche a prechladnutí: Uľaví sa vám takmer okamžite!

 

Už zase cítite, že na vás niečo lezie, nie ste vo svojej koži a neviete sa voľne nadýchnuť? Spoľahnite sa na liečivú silu týchto dvoch zázrakov z prírody.

Určite ste už počuli, že pomáha zázvor, citrón, cibuľa či cesnak. To je pravda a internet je plný babských rád a domácich receptov. My vám teraz prezradíme, čo vám zaberie na 100 percent aj vtedy, keď nemusíte ostrú chuť zázvoru a prenikavý pach cesnaku a cibule.

Top dvojka v boji proti prechladnutiu

1. Eukalyptový olej

Je úžasný voňavý pomocník pri nádche a prechladnutí. Jeho vdychovanie uvoľňuje dýchacie cesty (stačí nakvapkať pár kvapiek do horúcej vody a inhalovať) a uľahčuje vykašliavanie. Čo ste možno netušili, uľaví aj pri bolesti svalov a kĺbov, ktoré často sprevádzajú chrípkové stavy. Stačí boľavé miesto pomasírovať niekoľkými kvapkami. Jeho antibakteriálne účinky si poradia aj so zapáleným hrdlom.

2. Borovicový olej

Rovnako famózny svojou liečivou silou je aj olej z borovice horskej. Dokáže zmierniť zápal, chráni dutiny pred infekciami, odstraňuje hlien a vie si poradiť aj s kožnými problémami ako sú ekzém či lupienka. Je tiež bombou pre imunitu, zatočí s vírusmi aj plesňami. Navyše svojou príjemnou nevtieravou vôňou povzbudzuje myseľ a dodá vám energiu.

Máme pre vás super riešenie 2 v 1: Eukalyptový balzam 

eukalyptovy balzam abo healthV našej ponuke máme produkt, v ktorom sa spájajú úžasné vlastnosti oboch týchto prírodných zázrakov. Vďaka Eukalyptovému balzamu sa vám bude počas nepríjemnej nádchy ľahšie dýchať. Éterické oleje vám pomôžu pri prechladnutí aj zápale prínosových dutín a zotavíte sa oveľa rýchlejšie a komfortnejšie.

4 thoughts on “Dvaja TOP bojovníci pri nádche a prechladnutí: Uľaví sa vám takmer okamžite!

 1. Друзья, щедро делюсь с вами своей находкой. Нашла тут сайт, при добавлении на который, мой баннер размещается на всех сайтах находящихся в данной системе, их не много, но они достойные! Есть посещаемые социальные сети и видно, что функционирующие Интернет магазины…

  Как по мне получить такую рекламу сразу всего за 5 рублей в сутки очень даже не плохо. Да это ротатор, но метрика стала показывать заходы с этого сервиса и некоторые длятся больше часа с четырьмя зелеными кружками, такого раньше замечено не было.

  Если что не так, не судите строго, посоветуйте, может я не права?

  Добавь свой баннер сразу на несколько сайтов

   
 2. Друзья, приветствую!

  Монтаж, установка и обслуживание климатической техники. Интернет магазин кондиционеров, заказать установку кондиционера на выгодных условиях можно у нас. Поможем выбрать кондиционер

  каталог кондиционеров

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente .

Nastavenie súkromia