Zdravie

CITRÓN ZBAVÍ TELO ŠKODLIVÝCH LÁTOK

citron lemon doterra esenciálne oleje

Spoznajte citrónový olej a jeho účinky.

Nikto určite nepochybuje o tom, že voňavý citrón je zdravý a veľmi prospešný pre náš organizmus.

Jeho osviežujúca vôňa zlepšuje koncentráciu, odbúrava stres a napätie, zlepšuje náladu a dodáva energiu pri pocitoch únavy a vyčerpania. Prirodzene zbavuje telo škodlivých a chemických látok, preto je výborný na detox a posilnenie imunity. Výborne čistí a dezinfikuje, používa sa ako TOP prírodný čistiaci prostriedok v domácnosti. Je vhodný pre deti, ktoré majú problémy s učením, poruchy sústredenia alebo poruchy pozornosti, pretože výborne podporuje koncentráciu, sústredenie a činnosť mozgu. Funguje ako účinný životabudič, keď sa vám nechce ráno vstávať alebo počas dňa nemáte energiu. Preto by u vás doma určite nemal chýbať citrónový esenciálny olej, ktorý v sebe skrýva koncentrovanú silu citrónu. Verili by ste, že na výrobu jednej 15 ml fľaštičky citrónového oleja bolo použitých až 75 citrónov?

Citrónový esenciálny olej ukrýva koncentrovanú silu citrónu

Na to, aby sme boli zdraví a fit by sme potrebovali zjesť 2-3 citróny denne. Nie každý to však dokáže. Aby ste dokázali maximálne využiť liečivé účinky citrónu, skúste citrónový esenciálny olej. Citrónový olej je oveľa účinnejší a efektívnejší ako samotný citrón. Na výrobu 15 ml kvalitného citrónového esenciálneho oleja Doterra citrón (Doterra Lemon) sa spotrebuje až 75 bio citrónov najvyššej kvality. Potom vám stačí denne niekoľko kvapiek citrónového oleja a budete sa cítiť super!

Citrónový esenciálny olej a jeho účinky

Citrónový olej je obľúbený pre svoje všestranné použitie. Osviežujúco vonia a má skvelé čistiace, detoxikačné, dezinfekčné, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Vďaka svojim antispetickým a dezinfekčným vlastnostiam sa radí sa medzi top prírodné čistiace prostriedky. Jeho osviežujúca vôňa odbúrava stres a napätie, zlepšuje náladu a dodáva energiu pri pocitoch únavy a vyčerpania. Je vhodný pre deti a ľudí, ktoré majú poruchy sústredenia alebo poruchy pozornosti, pretože výborne podporuje koncentráciu, sústredenie a činnosť mozgu.

Skúste citrónový olej na prírodnú detoxikáciu a posilnenie imunity

Prirodzene zbavuje telo škodlivých a chemických látok, preto sa pre svoje čistiace a detoxikačné účinky používa na prírodné čistenie orgánov a detoxikáciu tela. Pôsobí ako prírodný antioxidant, zbavuje telo škodlivých látok a voľných radikálov, čím podporuje posilnenie imunity a regeneráciu buniek. V minulosti sa používal v boji proti malárii a skorbutu.

Chcete mať sviežu, čistú a voňavú domácnosť? Použite citrónový olej na BIO čistenie a upratovanie domácnosti

Vďaka svojim dezinfekčným, antibakteriálnym a antispetickým vlastnostiam sa používa ako účinný a voňavý čistič na prírodné čistenie domácnosti. Poradí si nielen s viditeľnou špinou, ale aj s baktériami a mikróbami, prečistí a dezinfikuje vzduch a tak udrží vašu domácnosť sviežu, čistú a voňavú. Výborne odstraňuje napríklad zbytky lepidla po odlepení cenoviek, skla po odlepení diaľničnej nálepky alebo žuvačku.

Majú vaše deti problémy s učením alebo poruchy koncentrácie? Skúste citrónový olej!

Citrónový olej je vhodný pre deti, ktoré majú problémy so školou a učením alebo pre všetkých, ktorí majú poruchy koncentrácie alebo poruchy pozornosti. Zlepšuje koncentráciu a sústredenie, podporuje činnosť ľavej mozgovej hemisféry a odstraňuje mentálnu únavu z učenia. Citrón nás učí, ako byť v danom momente plne prítomný a sústredený na jednu vec. A to je v dnešnej dobe mimoriadne dôležité!

Potrebujete zlepšiť náladu, dobiť energiu či sa zbaviť stresu?

Pri pocitoch únavy a vyčerpania dokáže skvele citrónový esenciálny olej nabudiť, osviežiť, pozdvihnúť náladu a dodať energiu. Na emocionálnej úrovni uvoľňuje stres, napätie, negatívne emócie a navracia do života hravosť a pocity šťastia. Povzbudzuje a dodáva energiu pri fyzickej aj mentálnej únave a vyčerpanosti. Okrem toho odstraňuje strach, neistotu, pocity zmätenosti a podporuje jasnosť mysle a mentálnu flexibilitu.

Konkrétne tipy a spôsob použitia vysoko kvalitného citrónového esenciálneho oleja Doterra nájdete tu.