Zdravie

ZBAVTE SA DOMA ELEKTROSMOGU

elektrosmog radiacia poznik informovana flasa inteligentna

Výdobytky modernej doby, wifi, mobilné telefóny, elektrospotrebiče či vonkajšie napätie nám okrem komfortu prinášajú aj zvýšené elektromagnetické žiarenie, ktorému hovoríme ľudovo „elektrosmog“.

Existuje množstvo štúdií, ktoré sa zaoberajú jeho vplyvom na zdravie. Niektoré z nich uvádzajú, zvýšené pôsobenie elektrosmogu môže byť príčinou mnohých zdravotných ochorení. Ľudia, ktorí sú citlivejší na elektrosmog, trpia dlhodobou únavou, nervozitou, depresiami, sklonom k samovraždám, ale aj bolesťami hlavy a očí, hučaním či pískaním v ušiach, poruchami spánku a biorytmu, znížením hladiny melatonínu, zvýšením hodnôt stresových hormónov, zníženou koncentráciou, zhoršovaním pamäti, zmenami srdcovej frekvencie a oslabovaním imunitného systému. Dlhodobé pôsobenie elektrosmogu a stresu z neho vedie podľa výskumov k neurologickým, metabolickým a genetickým zmenám v ľudskom tele. Zvyšuje sa riziko výskytu alzheimera, leukémie, neplodnosti, u detí riziko hyperaktivity a iných porúch správania. Patogénne zóny so zvýšenou úrovňou elektrosmogu môžu zapríčiňovať aj dopravné nehody. Najväčšiemu nebezpečenstvu sú vystavené deti, tehotné ženy, chorí a starí ľudia.

Keď chcete predísť týmto rizikám, skúste si zadovážiť zariadenie na ochranu a redukciu elektrosmogu. Úplnou novinkou je informačný štítok na zníženie vplyvu elektromagnetického žiarenia od slovinského vedca Viliho Poznika.  

Chráňte sa pred negatívnymi geopatogénnymi zónami 

Máte často zdravotné problémy? Neviete spávať? Cítite sa úplne bez energie? Hádate sa stále s partnerom na rovnakom mieste? Na príčine môžu byť aj tzv. geopatogénne zóny. Nie, nie je to výmysel šarlatánov. Geopatogénne zóny sú známe po tisícročia a dokonca sa im prikazuje vyhnúť aj stavebný zákon. Aká je však realita?

Geopatogénne zóny sú na Slovensku veľmi rozšírené. Vznikajú tektonickou činnosťou zeme, podzemnými vodnými tokmi či dutinami. Keď máte posteľ umiestnenú na negatívnej geopatogénnej zóne alebo na mieste, kde sa často zdržiavate, má to nepriaznivý vplyv na vaše zdravie.  V niektorých prípadoch sa môže vplyv negatívnych geopatogénnych zón podpísať aj pod veľmi závažné ochorenia. V tom lepšom prípade je to nespavosť, podráždenosť, únava, nedostatok energie, nervozita, depresie a časté ochorenia.

Ako sa pred nimi chrániť? Existujú rôzni „odborníci“ aj odrušovače. Nie vždy však fungujú. Keď si chcete dať zóny zmerať, obráťte sa na skutočného odborníka, ideálne stavebného biológa. Skvelou novinkou, postavenou na vedeckom výskume, je harmonizátor geopatogénnych zón od svetovo uznávaného slovinského vedca Viliho Poznika, Harmonizátor redukuje negatívny vplyv geopatogénnych zón, elektromagnetického a wifi žiarenia v domácnosti aj v kanceláriách. Stačí ho nalepiť na okno alebo na exponované miesto a vplyv negatívneho žiarenia na váš organizmus sa zredukuje o viac ako 90 percent.