esenciálne oleje, Zdravie

Difúzer na podporu imunity

doterra difuzer brevi esencialne etericke oleje

5 ľahkých spôsobov, ako si podporiť imunitu: Choroby sa vám vyhnú oblúkom!

Zima je už taká. Ochladí sa, potom zase oteplí a choroby útočia jedna radosť. Ak už máte dosť všetkých tých prechladnutí, upchatých nosov a kašľov, skúste sa ubrániť! Povieme vám, ako.

1. Pestrá a vyvážená strava

Jedzte zdravo a pestro. Nepoliehajte sa na vitamínové doplnky, ale radšej prijímajte vitamíny v strave. Odoprite si cigaretku a ak pohárik – tak kvalitného červeného vína. Jedzte citrusy, listovú zeleninu, pite šípkový, zázvorový a zelený čaj.

2. Dostatočný spánok

Nepodceňujte spánok. Doprajte si minimálne 7 hodín denne, ale ideálne 8. Oslabené nevyspaté telo je náchylnejšie na útok bacilov.

3. Menej stresu

Stres vám ničí nielen nervy, ale aj imunitu. Nájdite si činnosť, pri ktorej sa dokážete uvoľniť a zrelaxovať, ideálne nejaký šport – joga, chôdza, plávanie…

4. Dobrá nálada

Pozitívne nastavenie je dôležité. Kto sa veľa smeje, stretáva s priateľmi a berie život s nadhľadom, býva menej chorý.

5. Difuzér

Perfektný pomocník a doplnok do vašej domácnosti. Môžete si doň nakvapkať obľúbený esenciálny olej (napríklad eukalyptový, ktorý má antibakteriálne účinky). Produkuje relaxačnú paru a má jemné biele svetlo a preto je ideálnym difúzerom počas noci. Parou pokryje až 30 metrov štvorcových. Do vzduchu sa tak dostávajú esenciálne oleje so všetkými ich liečivými účinkami.

difúzer doterra Petal