fbpx
prírodný repelent doterra terrashield hmyz komáre štípance

AKO SA V LETE BRÁNIŤ PROTI HMYZU: POUŽÍVAJTE PRÍRODNÝ REPELENT

 

Vedeli ste, že proti hmyzu a štípancom sa dá účinne brániť aj prírodnými esenciálnymi olejmi? Radi sa s vami podelíme o tieto prírodné tipy.

PRÍRODNÝ REPELENT

Prírodný repelent Terrashield od doTerra poskytne vám aj vašim deťom účinnú a 100% prírodnú ochranu pri pobyte vonku proti všetkým druhom hmyzu.

Koncentrovaná zmes 15 čistých prírodných esenciálnych olejov najvyššej triedy príjemne vonia a chráni pred hmyzom. Naneste na pokožku v miestach, kde končí oblečenie alebo najviac cirkuluje krv. Môžete aplikovať na pokožku alebo difúzovať.

LEVANDUĽA PO UŠTIPNUTÍ HMYZOM

Už naše staré mamy vedeli, že skvelá prvá pomoc po poštípaní hmyzom je levanduľa. Levanduľa upokojí pokožku po uštipnutí komárom či iným hmyzom, uľaví od pocitov svrbenia a urýchľuje hojenie.

Pomáha aj pri popáleninách či spálení od slnka. Okrem toho aj upokojuje, potláča úzkosť a zlepšuje spánok. Mali by ste ho mať preto stále poruke. Aby deti pokojne spali, difúzujte im v noci levanduľový olej alebo ho natrite pred spánkom na chodidlá nožičiek.

Koncentrovanú levanduľu nájdete v esenciálnom oleji Doterra.
Balenie vám vydrží dlho, stačí aplikovať 1-2 kvapky.

esencialne oleje doterra levandula lavender

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente .

Nastavenie súkromia

error: Obsah je chránený !!